Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego Klienta działającego w branży automatyki przemysłowej poszukujemy:

Automatyka

Miejsce pracy: Lubań (dolnośląskie)

Obowiązki:

  •    Tworzenie wizualizacji
  •    Pisanie programów PLC
  •    Tworzenie dokumentacji do projektu Uruchomienie maszyny
  •    Serwisowanie maszyn

Oferujemy:

  •    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  •    Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  •    Służbowy telefon, laptop
  •    Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Wymagania

  •    Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  •    Umiejętność programowania sterowników PLC (przynajmniej jednej z firm: Mitsubishi, Siemens, AllenBradley)
  •    Tworzenie wizualizacji pulpitów HMI
  •    Umiejętność czytania schematów
  •    Znajomość komponentów automatyki przemysłowej
  •    Znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki
  •    Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę z dokumentacją
  •    Prawo jazdy kat. B
  •    Umiejętność pracy w zespole
  •    Dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria