Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, Ekoserwis Rapid Sp. z o.o., dynamicznie rozwijającej się firmy handlowo usługowej, zajmującej się m.in. projektowaniem i doborem urządzeń do automatycznej regulacji różnych procesów, układami automatyki w systemach ciepłowniczych i przemysłowych, instalacjami elektrycznymi i sterującymi, w związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji elektrycznych,
Obsługa i programowanie urządzeń automatycznej regulacji,
Prowadzenie diagnoz, przeglądów okresowych i napraw urządzeń i układów sterowania,
Nadzór nad montażem ww. układów,
Uruchamianie systemów automatyki,
Tworzenie dokumentacji instalacyjnej, technicznej i instrukcji obsługi,
Udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
Docelowo kierowanie procesem budowy.

Oferujemy:
Rozwojową pracę w dynamicznej i postępowej firmie,
Stabilne i atrakcyjne warunki oraz niezbędne narzędzia pracy,
Szanse doskonalenia zawodowego i pogłębiania kwalifikacji.

Wymagania

Wykształcenie: minimum średnie zawodowe: elektroniczne, informatyczne,
Znajomość programowania sterowników przemysłowych PLC,
Znajomość obsługi urządzeń pomiarowych,
Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
Znajomość projektowania układów elektrycznych i automatyki przemysłowej,
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca obsługę sterowników i urządzeń,
Prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju,
Chęć do nauki i rozwoju,
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej,
Brak nałogów,
Umiejętność pracy w zespole,
Rzetelność, skrupulatność.

Prezentacja firmy

Usługi rekrutacji, pośrednictwo w zatrudnieniu, konsultacje psychologicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria