Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

Automatyk / Serwisant

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Karczew k. Otwock, Piaseczno, Góra Kalwaria

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie i naprawa usterek maszyn produkcyjnych oraz innych urządzeń związanych z układem elektrycznym, automatycznym, elektronicznym i pneumatycznym,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji w celu utrzymania ruchu (produkcji)na poziomie elektryki, automatyki i elektroniki.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie – techniczne,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • znajomość układów automatyki przemysłowej,
  • umiejętność naprawy elementów elektroniki,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • współpracę w dłuższym horyzoncie czasowym,
  • system szkoleń podnoszących kompetencje i rozwój zawodowy.