Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Automatyk Programista

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: AP/Łódź_Piotrkowska/082016/KW

Obecnie dla naszego Klienta, który zajmuje się m.in.: przygotowywaniem systemów automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Automatyk Programista.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Wynagordzenie zasadnicze + premie
  • Stały rozwój zawodowy

Zadania:

  • Programowanie sterowników PLC i systemów SCADA/HMI/DCS (sprzęt i oprogramowanie firm np. Allen-Bradley, Schneider Electric, Siemens)
  • Testowanie nowych rozwiązań technicznych
  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień systemów automatyki
  • Utrzymanie sprawności systemów automatyki
  • Diagnostyka i usuwanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemów automatyki

Nasze oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu programowania sterowników PLC i SCADA
  • Doświadczenie w zakresie programowania sterowników PLC i SCADA
  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność od pon do pt (praca na pełen etat)
  • Analityczne myślenie
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: