Automatyk/Programista Robotów Przemysłowych- Niemcy

Work Service

Niemcy- Frankfurt nad Menem, zagranica

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Niemcy- Frankfurt nad Menem

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy, będącej światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń spawalniczych, w związku z rozwojem działu R & D, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na poniższym stanowisku w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym na terenie Niemiec.

Zakres zadań:

• programowanie robotów przemysłowych
• konfiguracja oprogramowania
• parametryzacja urządzeń
• integracja robotów z infrastrukturą produkcyjną klienta

Klient oferuje:
• interesującą pracę w uznanej firmie w nowej lokalizacji
• umowę o pracę na pełny etat
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• bogaty pakiet szkoleń w Polsce i za granicą
• pakiet socjalny
• udział w tworzeniu nowej inwestycji

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: automatyka i robotyka)
• mile widziane wykształcenie w zakresie spawalnictwa
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność programowania robotów przemysłowych (np. ABB, KUKA, Yaskawa, FANUC)
• dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.