Automatyk - Programista PLC

Czubaka Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Tarnów

Obowiązki:

• Programowanie sterowników PLC
• Bezpośredni udział w tworzeniu nowych aplikacji softwarowych do sterowników PLC
• Projektowanie układów automatyki
• Diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej
• Modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki
• Zdalne wsparcie systemów pomiarowych w oparciu o pakietową transmisje danych GPRS

Firma oferuje w ramach pakietu nieodpłatnie w użytkowanie mieszkanie o wysokim standardzie dla kandydata ( ewentualnie wraz z rodziną )
Pakiet medyczny
Pakiet sportowy

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (telekomunikacja, informatyka, automatyka elektronika)
• Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji, map rejestrów w środowisku PLC
• Znajomość elementów i układów elektrycznych i elektronicznych
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Umiejętność logicznej analizy problemów z obszaru informatyki i sprawnego ich rozwiązywania
• Prawo jazdy kategorii B
• Gotowość do wyjazdów delegacyjnych
• Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria