Antal Engineering & Operations
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Automatyk Programista PLC

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii układów sterowania,
  • Konserwacje i remonty maszyn, naprawy w zakresie automatyki, elektroniki, elektryki, eliminacja przestojów produkcyjnych,
  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych,
  • Diagnostyka i dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC (Siemens),
  • Wykonywanie przeglądów okresowych,
  • Udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Prewencja.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu,
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowany kierunek: Automatyka i Robotyka),
  • Znajomość napędów i serwonapędów, pneumatycznych i hydraulicznych układów automatyki,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Nastawienie na pracę zespołową,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl