Opis stanowiska pracy

– montaż i obsługa urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych
– obsługa automatyki i sterowania
– uruchamianie układów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
– lokalizowanie przyczyn wystąpienia awarii instalacji elektrycznych

Wymagania

– doświadczenie w branży elektrycznej, automatyki lub bez doświadczenia na staż
– uprawnień elektrycznych do 1 kV
– umiejętności czytania dokumentacji technicznej
– prawo jazdy kat B
– komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów
– zaangażowania i motywacji do pracy
– umiejętności pracy pod presją czasu
– energii, dynamizmu, pozytywnego nastawienia

Prezentacja firmy

Firma PHU STAN-MAR działa na rynku od 1992 r. i zajmuje się chłod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
- premie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis