PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Automatyk/Automation Specialist

Miejsce pracy: Murów k. Opole, Kluczbork

Obowiązki:

  • Utrzymywanie sprawności linii technologicznych w zakresie układów elektrycznych oraz automatycznego sterowania
  • Usuwanie awarii oraz wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych
  • Minimalizowane czasów przestoju maszyn podczas awarii
  • Uruchamianie nowych oraz optymalizacja istniejących systemów automatyki
  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych
  • Współpracę z pozostałymi pracownikami działu utrzymania ruchu

Oczekiwane kompetencje:

  • Wykształcenie kierunkowe na poziomie co najmniej średnim technicznym
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (co najmniej 2-3 letnie), mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1/B2
  • Znajomość pojęć technicznych w języku niemieckim lub angielskim
  • Umiejętność programowania oraz diagnostyki sterowników PLC Siemens S5,S7-300/400
  • Znajomość obsługi oraz diagnostyki napędów falownikowych oraz serwonapędów
  • Znajomość sieci przemysłowych (ProfiBus, Profinet, SafetyBus)
  • Praktyczna znajomość podzespołów z zakresu automatyki, elektroniki, systemów
  • bezpieczeństwa maszyn (mile widziane również z obszaru pneumatyki oraz hydrauliki
  • Dobra znajomość środowiska MS Office oraz obsługa wewnętrznych systemów informatycznych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Doskonałe umiejętności z zakresu obsługi klienta (komunikacja interpersonalna, łatwość nawiązywania kontaktów)
  • Wysoka motywacja do pracy i precyzyjność przy realizacji zadań oraz umiejętność pracy w zespole ukierunkowane na skuteczną realizację założonych celów
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej oraz działania pod presją czasu (terminowość przy realizacji zadań) oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( wynagrodzenie stałe i premiowe)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl