Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Wykonywanie opracowań w formie audytów energetycznych przedsiębiorstw w zakresie energii elektrycznej i cieplnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wymogami norm technicznych.
  • Pozyskiwanie danych do sporządzenia audytu, zarówno w wyniku analizy dostępnej dokumentacji technicznej, jak również poprzez uczestnictwo w wizjach lokalnych na audytowanych obiektach.
  • Podczas wizji lokalnych posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym.
  • Przeprowadzanie biegłej analizy dokumentacji technicznej oraz selekcji tylko potrzebnych informacji, niezbędnych do wykonania audytu.
  • Przygotowywanie wniosków i dokumentacji do Urzędu Regulacji Energetyki w zakresie uzyskania świadectw efektywności energetycznej.
  • Współpraca ze specjalistami technicznymi z branży energetycznej, ciepłowniczej, gazowniczej, układy HVAC.
  • Nadzór nad stroną techniczną, jakością i terminowością realizowanych projektów.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyczne, elektryczne, ciepłownictwo i ogrzewnictwo, auditing energetyczny, ochrona środowiska i kierunki pokrewne).
  • Ogólna znajomość problematyki efektywności energetycznej.
  • Doświadczenie i kompetencje w wykonywaniu obowiązkowych audytów energetycznych przedsiębiorstw.
  • Umiejętność obsługi podstawowego, audytorskiego sprzętu pomiarowego (kamera termowizyjna, luksomierz itp.).
  • Podstawowa znajomość instalacji technicznych takich jak systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, oświetlenie, czy sprężarkowe układy chłodnicze.
  • Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie energii elektrycznej, urządzeń cieplnych lub instalacji gazowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania biurowego Microsoft Office.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie w młodym i zgranym zespole.
  • Odpowiedzialne zadania, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu.
  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting