Audytor Energetyczny - Fotowoltaika

Columbus Energy S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • samodzielne opracowywanie Audytów Fotowoltaicznych i ofert związanych
    z instalacjami fotowoltaicznymi dla klientów B2B
  • współpracę z pozostałymi działami firmy w tworzeniu projektów instalacji PV
  • reprezentację firmy na spotkaniach z kontrahentami/inwestorami
  • rozwój oferty produktowej w oparciu o rozwój odnawialnych źródeł energii

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (branża OZE - mile widziana)
  • znajomość Ustawy o OZE - mile widziana
  • chęć do nauki i poszerzania wiedzy praktycznej i teoretycznej
  • samodzielność i kreatywność
  • umiejętności interpersonalne, w kontaktach z Klientami i swoboda wypowiedzi
  • umiejętności analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
  • dobra znajomość programu CAD i arkusza kalkulacyjnego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop
  • doskonałą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi, tylko na wybrane ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta