Opis stanowiska pracy

BWP s.c. działa na rynku od 2008 roku. Już ponad sześć lat wspieramy naszych Klientów w sprzedaży i ekspozycji produktów, docieramy do najdalszych zakątków kraju prezentując i wdrażając najlepsze standardy współczesnego merchandisingu oferując także usługę badań marketingowych.

Aktualnie poszukujemy osób chcących podjąć dodatkową pracę w charakterze Ankieter / Audytor

Miejsce pracy: Woj. Zachodniopomorskie

Zadania na stanowisku:
- Przeprowadzanie rekrutacji respondentów zgodnie z profilem
- Zbieranie danych o produktach, ekspozycjach, cenach, promocjach w sklepach
- Prowadzenie wywiadów z respondentami (gospodarstwa domowe i firmy)
- Przekazanie raportów po badaniu

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Umiejętność uważnej obserwacji
- Dobra pamięć i łatwość formułowania myśli
- Stały dostęp do Internetu

Oferujemy:
- Pakiet szkoleń w ramach poszczególnych projektów
- Długofalową współpracę w ramach wszystkich usług realizowanych przez firmę
- Forma zatrudnienia: umowa o dzieło
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o podanie stanowiska i miejscowości w tytule maila i kierowanie aplikacji na adres e mail

Prezentacja firmy

Badania rynku i opinii.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media