Auditor w obszarze spawania materiałów metalowych wg ISO 3834 -cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy auditorów jakości w obszarze spawania materiałów metalowych wg ISO 3834

Poszukujemy auditorów:

systemu zarządzania jakością wg ISO 9001 oraz
systemu zarządzania jakością spawania materiałów metalowych wg ISO 3834
z doświadczeniem zawodowym w spawalnictwie

Wymagania

Podstawowe wymagane kryteria:

kwalifikacje na poziomie IWE/EWE lub IWT/EWT lub IWI lub równorzędnym
co najmniej 3-letnie pełnoetatowe doświadczenie zawodowe w spawalnictwie w okresie ostatnich 5 lat
wiedza w obszarze wymagań ISO 3834
40h szkoleń na temat prowadzenia auditu i zarządzania auditem, technik, praktyk i zasad auditowania
znajomość ISO 9001 potwierdzona doświadczeniem zawodowym oraz szkoleniami w tym obszarze
kompetencje w auditowaniu ISO 9001

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości