Au pair Włochy/ pobyty u włoskich rodzin/ nowe oferty 2017

Prowork.PL

Mediolan, zagranica

Opis stanowiska pracy

Uczysz się włoskiego? Marzysz o podróży do Włoch? Zamieszkaj z włoską rodziną i ucz się włoskiego! Au Pair Włochy to pobyty językowe u włoskich rodzin i nauka włoskiego na kursach językowych! Planujesz gap year na studiach i szukasz pomysłu na wyjazd za granicę?
Zamieszkaj z włoską rodziną, zwiedzaj, smakuj włoska kuchnię i ucz się włoskiego! Au Pair to najlepszy sposób na podróże i naukę języków! Biuro Prowork od ponad 15 lat pomaga w doborze rodzin na pobyty Au Pair we Włoszech. Oferujemy indywidualny dobór rodzin i pomoc w organizacji twojego wyjazdu do Rzymu, Bolonii, Mediolanu Genui czy innych włoskich miast. Au Pair we Włoszech – szlifuj znajomość włoskiego lub ucz się od podstaw!

Au Pair we Włoszech ma zapewnione
√ Pobyt i kontrakt Au Pair z rodziną włoską przez 9-12 miesięcy
√ Kieszonkowe dla Au Pair 280-320 Euro/mies.
√ Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój i wyżywienie).
√ opieka medyczna na podstawie karty EKUZ.

Wymagania

• Wiek 18- 29 lat
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Komunikatywny angielski lub włoski (znajomość włoskiego nie jest wymagana)
• Wymagana opieka nad dziećmi do 30 godzin tygodniowo
• Kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną.
• Mile widziane osoby z doświadczeniem jako Au Pair w Anglii czy innych krajach.
• Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
9-12 miesięcy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia