Au pair w USA 2017/ wyjedź, ucz się w koledżu i pracuj!

Prowork.PL

00-375 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wyjazdy Au Pair do USA 2017 i nauka w koledżu amerykańskim.
Jeśli kończysz szkołę, studia lub zastanawiasz się co po maturze 2017, wybierz Au pair USA!
Wyjedź do Ameryki i ucz się angielskiego w koledżu amerykańskim. Au Pair USA z Prowork to najlepsza oferta na rynku!

Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez
departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji
amerykańskich. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair USA 2017.
Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnichi studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować!
Teraz w Prowork Au Pair USA roczny wyjazd z pełnym ubezpieczeniem gratis
i bezpłatnym przelotem do/z USA! Organizujemy wyjazdy edukacyjne Au Pair od 17 lat!

Warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA:
• wiek 18- 27 lat
• komunikatywny angielski
• doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
• osoba niezamężna, bezdzietna, niepaląca i niekarana
• prawo jazdy
• Wyjazdy Au Pair nie są pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych
osób w celu podszkolenia praktycznej znajomości j. obcego

Wymagania

√ roczny kontrakt na pracę Au Pair u rodziny amerykańskiej
√ 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
√ bezpłatny przelot z Polski do/z USA
√ wiza studencka J1
√ kieszonkowe 200 USD tygodniowo czyli 10 000 USD rocznie!
√ 500 USD stypendium na kursy językowy w koledżu amerykańskim
√ rozszerzone ubezpieczenie (pełne ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat!)

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne