Atrakcyjna praca wakacyjna smażalnia ryb i fast food w Dziwnowie + zakwaterowanie

B.H.U. Arachne

Dziwnów, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznych, zaradnych życiowo osób z poczuciem humoru, umiejących łatwo nawiązać kontakt z klientem, do pracy w dużym obiekcie gastronomicznym - smażalnia ryb, fast-food, w miejscowości Dziwnów (zachodniopomorskie).

Oferujemy:

  • Zapewniamy zakwaterowanie oraz pracę w wieloosobowym zespole młodych ludzi.
  • Praca na zmiany, lokal czynny całą dobę. Lokal składa się z części gastronomicznej oraz części pubowej z największym na wybrzeżu klubem bilardowym.

Opis pracy:

  • Każdy pracownik ma bezpośredni kontakt z klientem.
  • Przygotowywanie zamówionych przez klientów potraw oraz wszystkie inne związane z tym prace dodatkowe.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka zdrowia i jak jest, ksero legitymacji szkolnej lub studenckiej. Czas pracy 15.06. - 31.08.218. ale może być i od zaraz.
  • Mile widziana praktyka w pracy w gastronomii i obsługa kasy fiskalnej oraz znajomość podstaw języka obcego.
  • Szukamy osób z doświadczeniem w pracy w gastronomii ze szczególnym uwzględnieniem znajomości pracy w smażalni ryb i przyrządzania dań z ryb ale osoby bez tej wiedzy ale chętne do nauki też są mile widziane.

Ważne!!: oferujemy bezpłatne zakwaterowanie w 4 osobowych domkach oraz pracę na zmiany co pozwala w pełni korzystać z uroków lata. Lokal położony ok. 50 m od plaży.

Prezentacja firmy

Poszukujemy pracowników na sezon letni 2013 do pracy w dużym obie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta