Atrakcyjna praca w CHR Galxy - TopArt - stoisko z biżuterią

P.P.H.U. Topart

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma TopArt Jewelry jest liderem w zakresie tworzenie i sprzedaży biżuterii artystycznej w Zachodniej i Północnej Polsce. Nasze wyroby są jedyne i niepowtarzalne, wykonywane indywidualnie- ręcznie od podstaw. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju naszej firmy.
Aktualnie do naszego zespołu w CHR Galaxy Szczecin poszukujemy pracownika na stanowisko :

PROJEKTANTKA BIŻUTERII / DORADCA KLIENTA

Wymagania

Poszukujemy kandydatek od których oczekujemy:

- kreatywności,
- komunikatywności,
- samodyscypliny,
- zdolności manualnych,
- dyspozycyjności (minimum 4 dni w tygodniu),
- mile widziany status osoby uczącej się,
- mile widziana umiejętność tworzenia biżuterii,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

W TREŚCI MAILA / WIADOMOŚCI PROSIMY O INFORMACJĘ DOTYCZĄCĄ PAŃSTWA DYSPOZYCYJNOŚCI - PRACUJEMY W SYSTEMIE 8:45-15:15 ORAZ 14:45-21:15 OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI

Oferujemy:

- cykl szkoleń przygotowujących do pracy
- możliwość indywidualnego dopasowania godzin pracy
- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
- wynagrodzenie 6 - 10 zł/h netto na podstawie umowy zlecenie
- 80 – 120 godzin pracy w miesiącu

Rozpatrywane będą TYLKO CV ze zdjęciem oraz klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)"

Aplikacje prosimy wysyłać na adres : topart.galaxy(malpa)wp.pl lub poprzez portal InfoPraca

www.facebook.com/topartbizuteria

Prezentacja firmy

www.topartbizuteria.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
12 m-cy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
7PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe / premie sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie