atrakcyjna praca biurowa od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej korporacji z branży spożywczej, poszukujemy dynamicznej osoby, która dołączy do zespołu.

Nr ref.: 39190
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

Praca w zespole ds. rozliczeń.

- rozliczanie wpłat dostawców

- analiza dokumentów sprzedaży i wpłat

- kontakt e-mailowy i telefoniczny z dostawcami

Oczekiwania:

- podstawowa znajomość języka angielskiego

- wykształcenie min. średnie

- mile widziana podstawowa wiedza z zakresu księgowości

Oferta:

- praca w młodym, zgranym zespole

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową

- gwarancja terminowości wypłat

- wsparcie zespołu we wdrożeniu w obowiązki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)