Atrakcyjna oferta pracy- PIELĘGNIARKA, PIELĘGNIARZ

Primary Care Recruitment Limited

Lincolnshire, Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wakaty na Izbie PrzyęjĆ, Bloku Operacyjnym, Chirurgii oraz Oddziale Wewnętrznym

Oferta:
• 2 miesięczne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym, z możliwością przedłożenia umowy na czas nieokreślony.
• £110 pomocy finansowej+nadzór rejestracji w NMC (Nursing & Midwifery Council)
• £100 pomocy finansowej na przelot do Anglii
• Wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia) od 21,692 do 28,180 funtów brytyjskich, wyższe raty wynagrodzenia za pracę w niedziele, święta oraz na nocne zmiany
• Stała umowa o pracę, praca w systemie zmianowym (37.5 godz. tygodniowo),
• 4 tygodniowy trening (induction) pod nadzorem mentora
• Po przepracowanych 3 miesiącach możliwość zamiany oddziału
• Kurs języka angielskiego podczas pierwszych miesięcy pracy

Wymagania

Wspaniała okazja dla pielęgniarek/-rzy, aby dołączyć do wielofunkcyjnego zespołu w szpitalach The United Lincolnshire Hospitals NHS Trust.

Szpital Pilgrim znajduje się w miasteczku portowym Boston na wschodnim wybrzeżu Anglii.
Język polski jest drugim, zaraz po języku angielskim najczęściej słyszanym pośród mieszkańców. W hrabstwie Linoclnshire zamieszkuje największa liczba polskiej społeczności, która jest rzetelna, sumienna i szanowana przez pracodawców i mieszkańców,

Prezentacja firmy

Firma Primary Care Recruitment specjalizuje się w rekrutacji pers... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia