ASYSYTENT / ASYSTENTKA ZARZĄDU

Biotel Sp. z o.o.

67-300 SZPROTAWA, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży rolniczej zatrudni:
ASYSTENTKĘ BIURA ZARZĄDU

Opis obowiązków:
• wsparcie działań Biura Zarządu,
• Umawianie spotkań oraz ich kompleksowa organizacja
• organizacja podróży służbowych Członków Zarządu i rozliczanie wydatków,
• przygotowywanie prezentacji, zestawień i raportów na potrzeby Zarządu,
• koordynacja prawidłowego obiegu dokumentacji,
• uczestnictwo w posiedzeniach Zarządu oraz sporządzanie protokołów,
• archiwizacja dokumentacji i korespondencji Zarządu,
• dokonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• podstawowa znajomość języka angielskiego,
• bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel),
• wysoka kultura osobista, dyplomacja i dyskrecja,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność w działaniu i zaangażowanie.

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

-profesjonalne doradztwo rolnicze<br/>- sprzedaż środków ochrony ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1PLN - 3PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat