Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatek do pracy na stanowisku:
ASYSTENTKI
Miejsce pracy: Michrów koło Tarczyna

Wymagamy:

· Biegłej znajomości języka angielskiego,
· Znajomości MS Office w szczególności: MS Excel, MS Word, PowerPoint,
· Umiejętności pracy pod presją czasu oraz kreatywności i samodzielności w działaniach,
· Umiejętności organizacyjnych,
· Wysokich zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych.
· Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów.

Zakres obowiązków:

· Zapewnienie artykułów biurowych i bezawaryjnej pracy urządzeń biurowych,
· Tworzenie dokumentów, nadzór nad ich obiegiem i archiwizacja,
· Koordynacja spotkań biznesowych i podróży służbowych,
· Pilnowanie terminowości wysyłanej korespondencji oraz nadzór nad pracą kuriera.

Warunki zatrudnienia:

· Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na okres 3-4 miesięcy z możliwością wydłużenia,
· Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
· System pracy podstawowy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne