Opis stanowiska pracy

Poszukujemy rzetelnej i samodzielnej osoby do pracy na stanowisku Asystentki, która będzie odpowiedzialna m.in. za:

• obsługę recepcji i centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych,
• organizację pracy i prawidłowe funkcjonowanie biura,
• zarządzanie obiegiem dokumentów oraz informacji wewnątrz firmy,
• prowadzenie kalendarza spotkań,
• współpracę z wszystkimi działami oraz wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach (tj. m.in. redagowanie pism, wypełnianie wniosków itp.),
• zamawianie artykułów biurowych,
• organizację podróży służbowych,
• koordynację i wykonywanie działań w zakresie PR - dbanie o wizerunek firmy, zarządzanie treścią strony internetowej,
• monitorowanie i kontrolę nad realizacją umów z dostawcami, umów handlowych oraz umów współpracy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenckim oraz wiedza z zakresu obrotu nieruchomościami,
• zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
• praktyczna znajomość zasad zarządzania obiegiem dokumentów i informacji oraz prowadzenia korespondencji biznesowej,
• umiejętność pisania i redagowania oficjalnych dokumentów,
• umiejętność planowania i organizacji własnej pracy oraz opracowywania sposobów realizacji zadań,
• umiejętność ustalania priorytetów w odniesieniu do pracy własnej oraz pracy zespołu,
• elastyczność i umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku zawodowym,
• wysokie zdolności interpersonalne,
• dyspozycyjność,
• asertywność,
• inicjatywa i samodzielność w działaniu,
• kreatywność, zdolność analitycznego myślenia.

Prezentacja firmy

Nasza firma prowadzi działalność deweloperską na rynku nieruchomo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat