Human & Hunter Sp. z o.o.

Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: Żory

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystentka Zarządu.

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa klienta;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Przygotowywanie tłumaczeń;
  • Organizacja biura;
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań;
  • Obsługa centrali telefonicznej;
  • Organizacja imprez i eventów firmowych;
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego;
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji, także w językach obcych;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy;

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w renomowanej firmie międzynarodowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Liczne szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.