Opis stanowiska pracy

Cele stanowiska:

Zapewnienie skutecznego administracyjnego, organizacyjnego i logistycznego wsparcia dla Dyrektora Generalnego i pomaganie mu w zarządzaniu i ustalaniu priorytetów wśród jego zadań. Współpraca z pracownikami firmy poprzez prowadzenie i organizowanie zadań i działań administracyjnych, w tym przyjmowanie i przetwarzanie informacji.

Główne zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora Generalnego,
  • Odpowiadanie na telefony, faksy, emaile,
  • Przygotowanie i zarządzanie korespondencją oraz obiegiem dokumentów w firmie,
  • Zarządzenie pocztą przychodzącą. Filtrowanie wiadomości e-mail, zarządzanie pilną korespondencją ,
  • Selekcjonowanie wiadomości ogólnych, pytań, rozmów telefonicznych i zaproszeń kierowanych do Dyrektora Generalnego IV w Polsce
  • Organizowanie i potwierdzanie terminów spotkań
  • Przygotowanie dokumentów i organizacja podróży

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego (mile widziany j. niemiecki)
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Umiejętności organizacyjne

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Ivoclar-Vivadent Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Prezentacja firmy

Ivoclar Vivadent Polska Sp. z o.o. jest hurtownią materiałów dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Logistyka