Asystentka Zarządu

Grupa City Service

Warszawa, mazowieckie

Od: Grupa City Service
Miejsce pracy: Warszawa

Grupa City Service jest dynamicznie rozwijającą się spółką na rynku polskim. Jest częścią Grupy AB City Service, jednego z największych europejskich podmiotów świadczących kompleksowe usługi dla nieruchomości na terenie Europy Środkowo-Wschodniej i Hiszpanii. Akcje Spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Wilnie.

W Polsce w skład Grupy City Service wchodzą spółki: Zespół Zarządców Nieruchomości, Oddział Energetyki Cieplnej, City Service Grupa Techniczna, Energia OK.

Zakres zadań:

  • zarządzanie recepcją i kalendarzem Zarządu;
  • administracyjne wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach, zarządzanie napływającymi informacjami;
  • bieżąca realizacja oraz koordynacja obiegu dokumentów;
  • dbałość o prawidłowy przebieg informacji pomiędzy Zarządem i poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi w firmie;
  • kontakt z instytucjami i klientami firmy;
  • pomoc w przygotowywaniu korespondencji, zestawień, oświadczeń i dokumentów Zarządu,
  • koordynacja wyjazdów i delegacji służbowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego – warunek konieczny
  • doświadczenia na stanowisku Asystent/ka Zarządu – warunek konieczny;
  • umiejętności tworzenia dokumentacji formalnej;
  • umiejętności zarządzania informacjami;
  • bardzo dobrej znajomość MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych;
  • znajomości języka angielskiego , mile widziana znajomość języka litewskiego,
  • komunikatywności, nastawienia na rezultat , dyspozycyjności
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pensja + premia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie CV i listu motywacyjnego w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.