Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-finansowej, aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Zadania:

• Wsparcie operacyjne Zarządu w codziennych pracach,

• Organizacja i zarządzanie biura Zarządu,

• Przygotowywanie dokumentów, pism i zestawień dla Zarządu,

• Zarządzanie kalendarzem spotkań członków zarządu,

• Tłumaczenie i prowadzenie korespondencji biznesowej w języku polskim oraz angielskim,

• Organizowanie podróży służbowych,

• Opisywanie faktur,

• Dbanie o dobry wizerunek firmy,

Nasze wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie, mile wdziane wyższe,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

• Minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w międzynarodowej korporacji – warunek konieczny,

• Mile widziane osoby z ponad 15 letnim stażem pracy na stanowiskach asystenckich,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point.

• Bardzo wysoka kultura osobista,

• Umiejętność organizacji pracy własnej,

• Wielozadaniowość, dokładność, staranność, rzetelność,

• Analityczne myślenie,

• Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia,

• Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę kodeksową – zatrudnienie przez Adecco Poland,

• Możliwość pracy i rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku,

• Bardzo miłą atmosferę,

• Bogaty pakiet motywacyjny i pakiet benefitów,

• Pakiet szkoleń i dostęp do międzynarodowej wiedzy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.