Asystentka Zarządu

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma będąca liderem w swoim segmencie usług w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim, obecnie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Asystentka ZarząduMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Organizacja kalendarza spotkań Zarządu,
  • Samodzielne realizowanie powierzonych zadań,
  • Obsługa gości i interesantów,
  • Koordynowanie obiegu korespondencji i dokumentów,
  • Obsługa oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i w piśmie), dodatkowo znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Umiejętność redagowania pism,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,,
  • Zdolności organizacyjne i analityczne,
  • Skrupulatność, punktualność, sumienność,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Liczne świadczenia dodatkowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.