Opis stanowiska pracy

GPW INŻYNIERIA SP. Z O.O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Sekretariatu Biura Zarządu pod kątem administracyjnym;
  • Koordynacja kalendarza spotkań Zarządu;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i formalnym;
  • Nadzór na obiegiem dokumentów i korespondencji zewnętrznej;
  • Dbałość o terminową realizację zadań zleconych do realizacji;
  • Prowadzenie archiwum dokumentów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub prawnicze;
  • Odpowiedzialność i wzorowa organizacja czasu pracy;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność redagowania pism i analitycznego myślenia;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość środowiska Windows i MS Office;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazną i otwartą atmosferę;
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką należącą do grupy kapitałowej Górnośląskiego Przedsiębio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna