Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, działającego w branży reklamowej poszukujemy:

Asystentki Prezesa,

Zakres obowiązków:

- Administracja kalendarzem Prezesa

- Obsługa korespondencji całego Zarządu

- Kompletowanie dokumentów, przygotowywanie raportów i prezentacji na spotkania

- Organizacja i obsługa spotkań oraz podróży służbowych, rezerwacja sal konferencyjnych, hoteli, przelotów

- Dbanie o właściwy obieg informacji pomiędzy Zarządem a innymi działami spółki

- Prowadzenie spraw formalnych całego holdingu

- Zadania specjalne z elementami zarządzania kryzysowego

Wymagania

Oczekiwania:

- co najmniej rok doświadczenia na stanowisku asystenckim

- odpowiedzialność i terminy

- bardzo dobra znajomość pakietu Office

- znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

- znajomość zagadnień funduszy unijnych (mile widziane)

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Zarobki adekwatne do kompetencji

- Satysfakcjonującą pracę

- Współpracę z najważniejszymi osobami w firmie

- Stały rozwój zawodowy, hartowanie w ogniu walki

- Życzliwe wsparcie osób z innych (od)działów

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat