Asystent(ka) Zarządu

click apps Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy pionierską agencją social media w Polsce, specjalizującą się w marketingu społecznościowym i startupach SaaSowych. Prowadzimy kompleksowe kampanie social media dla dużych marek, stając się liderem w m.in. w tworzeniu aplikacji do portalu facebook (clickapps.eu), a także reklamie efektywnościowej clickperformance.pl. W związku z dynamicznym rozwojem struktury grupy powiększamy nasz zespół:)

click community

agencja social media “click community”, platforma aplikacji “click apps” i platforma CRM dla e-commerce “edrone” www.clickcommunity.pl / www.clickapps.eu / www.edrone.me oferuje pracę na stanowisku:

grupy click community - agencji social media i startupów click apps i edrone.

Opis stanowiska/ Główne cele stanowiska:

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu
  • Telefoniczne umawianie i potwierdzanie spotkań,
  • Koordynowanie przebiegu spotkań w Sali Konferencyjnej firmy.
  • Zarządzanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji w firmie.
  • Korespondencja i negocjacja z kontrahentami/dostawcami/odbiorcami.
  • Pomoc biurowa i utrzymanie porządku w biurze poprzez: tworzenie i rozwijanie regulaminów m.in. biura i floty
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura – zakupy, dostawy, zamówienia.
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Przygotowywanie prezentacji multimedialnych, raportów, sprawozdań i zestawień na potrzeby Zarządu
  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • Obsługa gości oraz wspomaganie pracy innych pracowników
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Przyjmowanie rozmów telefonicznych zewnętrznych, łączenie rozmów
  • Wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach Realizacja projektów prowadzonych przez Zarząd
  • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w imieniu Zarządu
  • Organizowanie eventów firmowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, PR, dziennikarstwo)
  • Zainteresowanie marketingiem internetowym
  • Znajomość interaktywnych narzędzi marketingowych mile widziana
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne.
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.
  • Współfinansowanie pakietu MultiSport Plus oraz napoje zimne, ciepłe i gorące za free i do oporu.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!