Opis stanowiska pracy

Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych POLSPORT Sp. z o.o. z siedzibą w Górze Kalwarii – producent nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu sportowego, lider w branży produkcji sprzętu sportowego z 90-cio letnią tradycją, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa sekretariatu Spółki (przyjmowanie gości, odbieranie telefonów, prowadzenie kalendarza);
  • kontrola obiegu i archiwizacja dokumentów;
  • prowadzenie korespondencji firmy i kontrola nad jej przepływem;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, umów i pism urzędowych;
  • organizacja spotkań i podróży służbowych;
  • obsługa spraw kadrowo-płacowych;
  • wprowadzanie faktur kosztowych;
  • weryfikacja i zatwierdzanie pod względem merytorycznym dokumentów księgowych;
  • wsparcie procesu windykacji;
  • prowadzenie profilu społecznościowego;
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomość obsługi programu księgowego RAKS oraz języka angielskiego mile widziane;

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole, w firmie z 90-cio letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

Prezentacja firmy

Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych POLSPORT Sp. z o. o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa