Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  •  prowadzenie kalendarza Zarządu;
  •  obsługa dokumentów i korespondencji;
  •  organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  •  protokołowanie lub sporządzanie notatek ze spotkań;
  •  przygotowywanie raportów i prezentacji;
  •  organizowanie podróży służbowych;
  •  współpraca z działami Spółki;

Wymagania:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, w mowie i piśmie;
  • umiejętności pracy z zadaniami wymagającymi szybkiej reakcji;
  • konsekwencja w działaniu;
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane);

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwość pogłębienia wiedzy merytorycznej;
  • umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustw. z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Prezentacja firmy

Elektromontaż Gdańsk SA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem rob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Budownictwo / Praca na budowie