Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma z branży innowacyjnych technologii w energetyce

poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent/ka Zarządu - prawa ręka zarządu ;)

Na codzień będziesz:

  • Miała dużo różnych wyzwań ;)
  • Nadzórowała obieg dokumentów oraz korespondencję
  • Współpracowała z zewnętrznym biurem rachunkowo-księgowym i kancelariami
  • Nadzorowała dokumentację kadrową i planany urlopowe pracowników
  • Weryfikowała dokumenty i umowy pod kątem merytorycznym i formalnym
  • Organizowała eventów firmowych oraz spotkań z partnerami biznesowymi
  • Wspierała rozwój wizerunku organizacji
  • Opiekowała się flotą samochodów i telefonami

Wymagania

  • Lubisz robić kilka rzeczy na raz ;p
  • Nie boisz się nowych wyzwań
  • Jesteś dokładna, skrupulatna i szczegółowa
  • Jesteś zaangażowana we wszystko co robisz i bije od Ciebie entuzjazm!
  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub prawnicze
  • Super jeśli masz doświadczenie przy przetargach ( składanie ofert, szukanie przetargów )

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną i otwartą atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1994 roku. Nasza kadra składa się z ludzi,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat