ASYSTENT(KA) ZARZĄDU / SEKRETARKA

BIURFOL Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

BIURFOL - przedsiębiorstwo o 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych z folii PCV oraz PP.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Toruń

Jeden z największych w kraju producentów artykułów biurowych i szkolnych z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent(ka) Zarządu /Sekretarka

Zadania:

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura Zarządu
  • organizacja spotkań, imprez firmowych oraz podróży służbowych
  • prowadzenie terminarza spotkań Zarządu
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przyjmowanie i obsługa gości
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia w artykuły biurowe oraz spożywcze; kontakt z dostawcami
  • zapewnienie podstawowej obsługi administracyjno - biurowej w tym : archiwizacja dokumentów, redagowanie pism, obieg dokumentów itp.
  • współpraca z poszczególnymi działami w firmie
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowania i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań
  • komunikatywności oraz umiejętności organizacji pracy własnej
  • znajomości języka angielskiego ( poziom średniozaawansowany )

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • dodatkowe profity w postaci kart medycznych, rekreacyjnych, żywieniowych