Asystentka z językiem niemieckim oraz angielskim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa, 00-121, mazowieckie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Warszawa, 00-121

Dla naszego Klienta międzynarodowej kancelarii prawniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Korekta oraz edycja projektów dokumentów

• Przygotowywanie prezentacji

• Redagowanie dokumentów wg wytycznych

• Przygotowywanie korespondencji wg wytycznych (właściwe adresy, dowody nadania, zwrotne potwierdzenia odbioru, załączniki, odpisy etc.)

• Organizacja kalendarza przełożonego

• Organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych

• Drobne tłumaczenia

• Wsparcie innych członków zespołu

• 2-3 letnie udokumentowane i potwierdzone referencjami doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w środowisku międzynarodowym)

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego w mowie i piśmie

• wykształcenie wyższe, ewentualnie w trakcie studiów w trybie niestacjonarnym

• bardzo dobra praktyczna znajomość programów pakietu Ms Office

• duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

• poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

• dokładność, skrupulatność

• podzielność uwagi

Oferujemy:

• ciekawą, rozwijającą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.