Asystentka z j. ukraińskim

EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Aktualnie poszukujemy do pracy w Centrali firmy w Warszawie, kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Asystent/ka z językiem ukraińskim

(nr ref.:AsAdm/ewl/2017)

miejsce pracy: Warszawa (Centrala Firmy)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie bieżącej pracy biura w bieżących procesach administracyjnych:

  • obsłudze administracyjnej biura;
  • wsparciu procesów realizowanych przez Zarząd;
  • tłumaczeniu dokumentów;
  • wstępnej obsłudze Klientów;

Wymagania

Poszukujemy osoby komunikatywnej, dynamicznej, samodzielnej i dobrze zorganizowanej, bardzo dobrze znającej język ukraiński, rosyjski oraz język polski.

Znajomość i chęć rozwoju w branży HR i usług pracy tymczasowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Stałe zatrudnienie (Umowa o pracę po okresie próbnym)
  • Przyjazną, partnerską atmosferę pracy i możliwość awansu w ramach struktur firmy
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. W tytule prosimy o dopisanie: Asystent/ka z j. ukraińskim.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przesłanie aplikacji, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja