Asystentka w Dziale Administracji

Infosystems S.A.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  •  Kompleksowa obsługa sekretariatu.
  •  Obsługa urządzeń biurowych.
  •  Utrzymywanie efektywnego przepływu informacji i korespondencji  firmowej.
  •  Pomoc w przygotowywanie seminariów, konferencji i targów  organizowanych przez firmę.
  •  Pomoc w dziale handlu i marketingu
  •  Udział w seminariach, konferencjach, targach,
  •  Organizacja podróży służbowych (rezerwacja hoteli, zakup biletów  lotniczych i kolejowych, rozliczanie delegacji służbowych).

Od kandydatki oczekujemy:

  •  Wykształcenie: studentka kierunku zarządzania, marketingu lub  ekonomii.
  •  Dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w  szczególności Excel, Word, Internet Explorer).
  •  Znajomości j. angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu  komunikatywnym.
  •  Samodzielności, inicjatywy, dobrej organizacji pracy.
  •  Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej.
  •  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym  atutem.

Oferujemy:

  •  Ciekawą pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  •  Dostęp do najnowszych technologii IT.
  •  Możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu.

Wymagania

INFOSYSTEMS S.A. to dynamicznie rozwijający się w Polsce, notowany na rynku akcji NewConnect, certyfikowany partner firmy Microsoft specjalizujący się w tworzeniu i wdrażaniu informatycznych systemów zarządzania przedsiębiorstwami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Prezentacja firmy

INFOSYSTEMS Spółka Akcyjna to notowana na giełdzie dynamicznie ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta