Asystentka Stomatologiczna

Dental Medicenter

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

-asystowanie lekarzom podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych
-przygotowywanie materiałów, leków oraz preparatów
-przygotowywanie sprzętu oraz urządzeń
-przeprowadzanie czynności sterylizacji oraz dezynfekcji

Oferujemy:

-pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-zmianowe, elastyczne godziny
-komfortowe warunki pracy
-wsparcie szkoleniowe
-przyjazną atmosferę oraz możliwości rozwoju

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe (niezbędny dyplom asystentki bądź higienistki stomatologicznej)
-minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie
-gotowość pracy zmianowej ( 9:00-15:00, 15:00-21:00) oraz w soboty
-dobra organizacja pracy i samodyscyplina
-umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
-pogodne nastawienie do otoczenia
-łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentami

Prezentacja firmy

Dental Medicenter Warszawa-Bemowo. Jesteśmy prężnie rozwijającą się, st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia