Asystentka Stomatologiczna

Silver Dental s.c.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie gabinetu stomatologicznego przed wizytą pacjenta,
  • asystowanie podczas pracy lekarza (praca na cztery ręce),
  • realizowanie wysokich standardów obsługi i jakości pracy,
  • monitorowanie i zabezpieczenie potrzebnych narzędzi i materiałów przed wizytą pacjenta.

Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • z wykształceniem kierunkowym medycznym (ukończona szkoła higienistek / asystentek stomatologicznych),
  • posiadających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w pracy z lekarzem ortodontą),
  • sumiennej i dokładnej,
  • pogodnej, zawsze miłej i ciepłej w kontakcie z Pacjentem, dającej mu poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej pomocy,
  • posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem,
  • otwartej na nowe, cyfrowe technologie (praca ze skanerem wewnątrzustnym)
  • umiejącej pracować w zespole, często pod presją czasu, radzącej sobie wsytuacjach stresowych.
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz obsługi programu ProDentis

Oferujemy:

  • pracę w Klinice Stomatologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, realizującej najwyższe standardy jakości i obsługi pacjenta,
  • dającej możliwość rozwoju,
  • stałą i dobrze płatną pracę.

Prezentacja firmy

Silver Dental Clinic - to nowoczesne centrum stomatologii dla wym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne