Asystentka stomatologiczna – wyjątkowy gabinet

Jobs Plus HR Sp. z o.o

30-415 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. W tym procesie rekrutacyjnym wspieramy renomowany gabinet stomatologiczny, który od wielu lat świadczy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, implantologii, endodoncji oraz protetyki estetycznej.

Obecnie poszukujemy osoby, która wesprze zespół w nowoczesnym gabinecie. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i jesteś empatyczną osobą, to ta oferta może Cię zainteresować.

Lokalizacja: Prądnik Biały, Kraków

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

• przygotowanie stanowiska pracy

• sterylizacja

• czynne asystowanie lekarzowi podczas zabiegów

• opieka nad pacjentem i dbanie o jego komfort

Wymagania

Twój profil:

• mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

• posiadasz wykształcenie w zawodzie - asystentka/higienistka stomatologiczna

• cechuje Cię: sumienność, staranność, zorganizowanie

• jesteś komunikatywna/- ny i podchodzisz do pacjentów z empatią

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym

• pracę od pon. – pt. około 6h dziennie w przedziale godzinowym 10:00 – 22:00

• premię uznaniową

• zaawansowany proces wdrożenia

• pracę z unikalną technologią

• okazję do poszerzenia swoich umiejętności oraz wiedzy w nowoczesnym gabinecie

• pozytywną i niepowtarzalną atmosferę pracy

Brzmi ciekawie? Prześlij swoją aplikację i daj nam się poznać.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna