Asystentka Stomatologiczna/ Osoba do sprzątania

Gabinet Stomatologiczny Sławomir Kołodziej vel Sosnowiec

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

1)Poszukuję asystentkę stomatologiczną do kliniki przy ul. Dzikie (niedaleko Arkadii). Mile widziane doświadczenie zawodowe.Oferujemy pracę w młodym zespole i możliwość doskonalenia zawodowego. Zapraszam do składania ofert CV ze zdjęciem.

2)Zatrudnię osobę do sprzątania do kliniki przy ul. Dzikie (niedaleko Arkadii), 10zł/h. Zapraszam do składania ofert CV ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny pod nr 22 635-35-40.

Prezentacja firmy

Klinika stomatologiczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia