Aion Logistics Sp. z O.O. Sp.K.

Asystentka spedytora

Od: Aion Logistics Sp. z O.O. Sp.K.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Główne zadania:

  • Poszerzanie dotychczasowej współpracy z klientami
  • Właściwa identyfikacja ich potrzeb oraz budowanie partnerskich relacji biznesowych
  • Wycena oraz sporządzanie ofert handlowych
  • Wystawianie i przyjmowanie dokumentacji przewozowej
  • Wsparcie organizacji transportów w ruchu krajowym oraz międzynarodowym

Oferujemy:

  • Pracę w centrum Poznania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, z rozbudowanym systemem premiowym oraz bonusowym
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik
  • Zupełnie nowe spojrzenie na możliwości, które oferuje branża TSL
  • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży w Polsce
  • Pakiet szkoleń z zakresu: rynku TSL, technik negocjacji, rozwoju osobistego
  • Możliwość kontynuowania kariery zawodowej na stanowisku Spedytora
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

  • Planowanie i perspektywiczne myślenie
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Język angielski lub język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość dodatkowego języka będzie dużym atutem