Opis stanowiska pracy

- Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonego, organizowanie podróży służbowych,
- Obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych,
- Ewidencjonowanie obiegu dokumentów zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy,
- Przygotowywanie dokumentów i materiałów na spotkania Prezesa Zarządu,
- Pomoc w prowadzeniu bieżących spraw przełożonego.
- Zapewnienie efektywnej komunikacji pomiędzy przełożonym, a pracownikami firmy,
- Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Biegła znajomość języka angielskiego,
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji, dynamizm w działaniu oraz skuteczność,
- Wysoki poziom dyskrecji i zaangażowania w załatwiane sprawy,
- Wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat