Asystentka - pracownik biura

Petit Sp. z o.o.

Warszawa, -01-348 , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Asystentki Biura do firmy z branży HoReCa w Warsyawie, przy ul. Marywilskiej.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja czynności administracyjno-biurowych związanych z prowadzoną działalnością firmy

  • Prowadzenie sekretariatu

  • Stały kontakt z ksiegowością

  • Pełna obsługa programu magazynowo-kasowego

  • Kontakt z innymi działami firmy

  • Tworzenie i korygowanie ofert handlowych

  • Obsługa urządzeń biurowych, wysyłanie i odbieranie korespondencji

  • Drobne tłumaczenia na/z języka angielskiego

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość programu Comarch Optima – OBOWIĄZKOWO!!!

  • Mile widziane prawo jazdy

 Osoby zainteresowane powyższą oferty prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

CV powinno zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; t. jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Firma Petit jest nową powstałą firmą z branży HoReCa, która zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa