Asystentka poradni do obsługi telefonicznej klientów

CPC69

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagamy:

  • Umiejetnośc interakcji i sprzedaży przez telefon
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne, prezentacyjne
  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Gmail)
  • Aktywność, niezależność, odpowiedzialność, kratywność, lojalność
  • Pozytywne nastawienie do zdrowego stylu życia i żywienia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć dalszej rozwijania własnej osoby
  • Znajomość języka angielskiego na pozimie min średnio-zaawansowanym

Oferujemy:

  • Praca w nowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Odpowiednie wynagrodzenie ( stałe wynagrodzenie plus premie)
  • Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze czasowym
  • Możliwośc zdobycia rożnorodnego doświadczenia
  • Szkolenia, możliwość dalszego kształcenia
  • Przyjemne środowisko pracy

Zakres obowiązków:

  • Organizacja wizyt kientów przez telefon
  • Obsługa klientów
  • Współtworzenie i udział w akcjach marketingowych
  • Administracja lokalem
  • Przygotowywanie raportów

Prezentacja firmy

Sunkins - Lżejsze Życie<br/><br/>Unikalny koncept poradni specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia