Opis stanowiska pracy

Wspomaganie księgowych w:
- Księgowaniu faktur sprzedaży i zakupu, wyciągów bankowych itp.,
- Sprawdzaniu i porównywaniu danych księgowych i tabel,
- Pomoc w kadrach i płacach oraz naliczanie wynagrodzeń,
- Pracę rozpoczyna się natychmiast po znalezieniu odpowiedniego kandydata. Godziny pracy są do negocjacji.

Pracodawca oferuje:
- Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę,
- Współpracę z międzynarodowymi klientami,
- Możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności rachunkowych,
- Możliwość awansu na wyższe stanowiska

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:
- Kontakt z klientem zewnętrznym,
- Zdolność do nabywania nowych umiejętności,
- Pewne doświadczenie w zakresie rachunkowości i / lub płac,
- Dobra znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy pierwszą fińską firmą księgową działającą w Polsce. Oferujemy w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa