Asystentka Działu Magazynowego

InterKadra Sp. z o.o.

Gądki, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Gądki

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Obowiązki:
- Przygotowywanie raportów, zestawień, tabel
- Weryfikacja dokumentów – sprawdzanie oraz kompletowanie
- Obsługa urządzeń biurowych
- Obsługa systemu transportowego (możliwość przeszkolenia)
- Wydawanie odzieży pracownikom, nadzór nad magazynkiem odzieży
- Wydawanie kart magnetycznych pracownikom, monitoring i kontrola
- Bezpośredni kontakt z dostawcami
- Ścisła współpraca z Magazynu / Z-ca Kierownika Magazynu

Wymagania :
- Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
- Dyspozycyjność
- Spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy :
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia
- Praca od poniedziałku do piątku po 8 h dziennie
- Praca w godzinach 8:00 -16:00
- Możliwość nabycia nowych umiejętności

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.