Asystentka Działu Handlowego

Delta

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży rusztowaniowej poszukuje kandydatów
na stanowisko:
ASYSTENTKA DZIAŁU HANDLOWEGO
Główne zadania:
• Opracowywanie ofert handlowych
• Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z nowymi jak i dotychczasowymi klientami firmy
• Wspomaganie działu handlowego w sprzedaży i marketingu
• Telefoniczny i e-mailowy kontakt z dostawcami
• Zbieranie ofert od dostawców, tworzenie zapytań ofertowych
Wymagany profil:
• Wykształcenie – preferowane wyższe
• praktyczna znajomość programu Excel i Power Point.
• biegła obsługa komputera (MsOffice, Outlook).
• umiejętność rozwiązywania problemów.
• dokładność, skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność.
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.
• komunikatywność, wysoka kultura osobista.
• umiejętność pracy pod presją czasu.
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym swobodną komunikację
• Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach dużej, ogólnopolskiej firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz zaangażowania
• Przyjazną atmosferę pracy
• Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie
aplikacji ze zdjęciem na adres e-mail firmy.
W temacie prosimy napisać: ADH

Prezentacja firmy

Nasza firma działa od około dekady w sektorze budowlanym i stara ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie