Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w nakładaniu technicznych powłok teflonowych poszukuje do pracy:

ASYSTENTKI DYREKTORA – PRACA NA ZASTĘPSTWO

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość obsługi komputera: Microsoft Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysokie umiejętności interdyscyplinarne

Oferujemy:

  • odpowiednie narzędzia pracy
  • pracę na zastępstwo, z możliwością przedłużenia współpracy na stałe
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zagraniczne
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Obowiązki:

  • koordynacja pracy sekretariatu
  • prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie księgowości i kadr
  • wspomaganie działań marketingowych
  • wspomaganie spraw związanych z realizacją sprzedaży
  • kontakty z firmami należącymi do grupy

Prezentacja firmy

Firma z branży pokryć technicznych w przemyśle piekarniczym i cukiernicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna