Asystentka Dyrektora Działu Marketingu i Rozwoju

Arche Group Sp. z o.o.

BYDGOSZCZ, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
 Ścisła współpraca z Zarządem Spółki oraz Dyrektorem Działu Marketingu i Rozwoju,
 Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Dyrektorem a pozostałymi komórkami organizacyjnym,
 Obsługa urządzeń biurowych takich jak kserokopiarka,
 Obsługa pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word),
 Monitorowanie płatności za świadczone usługi,
 Sporządzanie aneksów, Cesji, itp.
 Realizacja bieżących zadań zleconych przez Dyrektora Marketingu i Rozwoju,

Wymagania:
 Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
 Doświadczenie na podobnym stanowisku (sekretariat/administracja) min. 1 rok
 Dobra znajomość pakietu MS Office
 Orzeczenie o niepełnosprawności

Prezentacja firmy

INTER GROUP to kompleksowa propozycja świadczenia usług wysokiej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Marketing / PR / Social Media